Kurumsal Entegre ve sürdürülebilir bir değer zinciri ile sürekli olarak yüksek kaliteli, uygun fiyatlı, güvenli ürünler sunarak kendimizi gururlandırıyoruz. poliser

Manifestomuz

Flokser’de, doğru inovasyon ve ilerlemenin sadece en güncel teknoloji ve teknikleri kullanmak olmadığına inanırız. Toplumu daha iyi yönde etkileyecek ve değiştirecek ürünler üretmek için, insanı anlamak ve işinizin ve yaptığınız her şeyin odak noktasına yerleştirmek gereklidir.

Flokser ekibinin kararlı ve cana yakın olmasının nedeni de budur. Flokser ekibi, müşterilerimiz ile sosyal ve uzun soluklu bağlar oluşturmaya ve onları anlamaya adanmıştır.

Bu bağlar ve anlayış, ekibimizin insanların yaşamlarını kalıcı ve etkili bir şekilde iyileştiren ürünler, çözümler ve hizmetler üretmesini sağlamaktadır. Müşterilerimizle kişisel düzeyde ilgilenme, etkili ürünler üretme ve bunu sorumluluk bilinciyle, çevre üzerindeki etkimizin farkında olarak yapma gayretimiz, bir bütün olarak iş ve toplum üzerinde kalıcı bir olumlu etki bırakma sonucu doğurmaktadır.

Çalışanlarımızdan iş ortaklarımıza ve müşterilerimize kadar, faaliyetlerimize dahil olan herkes ile olumlu ilişkiler sürdürme konusundaki bağlılığımız, yaklaşımımızın temelini oluşturmaktadır. Çalışanlarımız, etik uygulamalara öncelik veren, dinamik ve iş odaklı bir ailenin bir parçası olarak değerli hissederken, iş ortaklarımız en yüksek endüstri standartlarında kaliteli ürünler sunmakta olduklarını bilmektedir.

©2018 - FLOKSER TÜM HAKLARI SAKLIDIR.