• poliser
    ETKİ
    DALGALARI
    YARATMAK
flokser

Manifestomuz

Flokser’de, doğru inovasyon ve ilerlemenin

sadece en güncel teknoloji ve teknikleri kullanmak olmadığına inanırız.

Flokser’de, doğru inovasyon ve ilerlemenin sadece en güncel teknoloji ve teknikleri kullanmak olmadığına inanırız. Toplumu daha iyi yönde etkileyecek ve değiştirecek ürünler üretmek için, insanı anlamak ve işinizin ve yaptığınız her şeyin odak noktasına yerleştirmek gereklidir.

Manifestomuz
flokser flokser flokser flokser flokser
AR-GE

Flokser, Türkiye'de bazı dönüm noktalarına ulaşan ilk firma olmuştur.

Flokser, rekabetçi ve ilgili kalmak için sürekli araştırma ve geliştirme konusunda kararlıdır. Flokser, Türkiye'nin özel bir poliüretan ve tekstil Ar-Ge merkezine sahip ilk ve tek şirketidir. Flokser, Türkiye'de kolay temizlenen (easy clean) sentetik deri poliüretan, su bazlı poliüretan dispersiyonu,biyo bazlı polioller, sentetik deri ve kaplamalar için biyo bazlı poliüretanlar ve DMF içermeyen kaplama poliüretanı üreten ilk firma olmuştur. 

Devamı
İnsan Merkezli İnovasyon

Doğru yenilik ve ilerleme, insanların yaşamlarını iyileştiren ürünlerle sağlanmaktadır.

Doğru inovasyon ve ilerlemenin sadece en güncel teknoloji ve teknikleri kullanmak olmadığına inanıyoruz. İnsanların yaşamlarına gerçek değerler katacak malzemeler ve ürünler kullanmanın yeni yollarını geliştirmek için sürekli çaba göstermemizin nedeni budur.

Devamı
Sektörler

Poliüretan kullanımının, yaşam kalitesi ve ürün kullanıcılarının konforu üzerinde somut bir olumlu etkisi vardır. Dayanıklı ama aynı zamanda güvenli olan poliüretanlar bize konfor sunmaktadır. Poliüretanlar rahat bir modern yaşamın temellerindendir.

  • flokser Hadimköy Mah. Ürgüplü Cad. No:7 34555 Arnavutköy / İstanbul - Türkiye
  • flokser +90 (212) 866 49 00
  • flokser kimya@flokser.com.tr
©2018 - FLOKSER TÜM HAKLARI SAKLIDIR.